Вітаємо 200-бальників та їх вчителів!
08.07.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 1786 червня в залі Білоцерківської міської ради відбулося вручення сертифікатів та Подяк Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради учням, які отримали 200 балів за результатами НМТ, та їх учителям, батькам. 4 випускники нашого ліцею отримали 200 балів на НМТ з математики, української мови, історії України:
-
Лазоренко Анна (вчитель Кондратьєва В.П.)
-
Суржик Ярослав (вчитель Потильчак С.Й.)
-
Шебеда Єлизавета (вчитель Зоріна Л.Л.)
-
Данільченко Анастасія (вчитель Покотило Л.М.).
Пишаємося нашими 200-бальниками, бажаємо їм вступити до омріяних вищих навчальних закладів, успіхів у навчанні, нових яскравих перемог і реалізації найсміливіших задумів!
Дякуємо педагогам та батькам за допомогу та підтримку обдарованих дітей!