Вітаємо 200-бальників та їх вчителів!

08.07.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 178

6 червня в залі Білоцерківської міської ради відбулося вручення сертифікатів та Подяк Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради учням, які отримали 200 балів за результатами НМТ, та їх учителям, батькам. 4 випускники нашого ліцею отримали 200 балів на НМТ з математики, української мови, історії України: 

  • Лазоренко Анна (вчитель Кондратьєва В.П.)

  • Суржик Ярослав (вчитель Потильчак С.Й.)

  • Шебеда Єлизавета (вчитель Зоріна Л.Л.)

  • Данільченко Анастасія (вчитель Покотило Л.М.).

Пишаємося нашими 200-бальниками, бажаємо їм вступити до омріяних вищих навчальних закладів, успіхів у навчанні, нових яскравих перемог і реалізації найсміливіших задумів!

Дякуємо педагогам та батькам за допомогу та підтримку обдарованих дітей!