Зустріч ліцеїстів з письменницею Мариною Павленко

05.10.2023 Інші новини Переглядів: 138
4 жовтня в актовій залі ліцею відбулася зустріч учнів 7-х класів з письменницею, художницею, викладачкою, кандидатом педагогічних наук, авторкою багатьох книг та публікацій, членом Національної спілки письменників України - Мариною Павленко. Почесна гостя розповіла про свою творчу діяльність, зачитала уривки своїх творів, ознайомила зі своїми книгами, відповіла на численні питання ліцеїстів. По закінченню зустрічі діти та педагоги підійшли до Марини Степанівни сфотографуватися та взяти її книги з автографом. 
Дякуємо Марині Павленко за цікаву та змістовну зустріч.
Детальніше на