Фінал міських змагань

12.10.2019 Фізична культура і спорт Переглядів: 349

Команда футболістів виборола почесне ІІ місце.

Команда футболістів гімназії вийшла у фінал міських змагань між загальноосвітніми закладами і виборола почесне ІІ місце. Рахунок фінальної гри-2:0. Вітаємо призерів і дякуємо членам команди: Ткачу Денису(11-Б), Шевченку Андрію (11-Б), Самійленку Владиславу(11-Б), Локоткову Ярославу(11-Б), Пінчуку Олександру(10-Б), Горбаню Максиму(10-А), Ляшенку Назару (10-А), Ткачу Максиму (8-В), Щавінському Артему(8-В), Бондарю Назару (9-В), Козачуку Роману (8-В).