Вітаємо чемпіона кубку України з бойового самбо!
23.10.2023 Фізична культура і спорт Переглядів: 155Ліцей "Перша Білоцерківська гімназія" вітає свого вихованця - учня 9-В класу Вітвіцького Олександра з черговою перемогою. Він уже вчетверте став чемпіоном Кубку України з бойового самбо. Нині юний спортсмен готується до Чемпіонату Європи. Бажаємо Сашкові нових перемог і щиро вболіваємо за нього.