СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ
22.11.2023 Педагогічна студія Переглядів: 117«ВИКОРИСТАННЯ ТРИВИМІРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНТЕРАКТИВНИХ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ НАУРОКАХ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ»
Відомо, що інформаційні технології стрімко розвиваються: комп’ютер став доступним високопродуктивним робочим інструментом, проте його дедалі частіше заміняють різні модифікації інноваційних пристроїв. Водночас це призводить до становлення принципово нової освітньої системи, яка може забезпечити надання освітніх послуг. 17 листопада відбувся семінар-практикум для вчителів фізики Білоцерківської міської територіальної громади «Використання тривимірного моделювання та інтерактивних онлайн платформ для формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учнів на уроках фізики та інформатики». Презентувала свою роботу, нові ідеї та сучасні освітні платформи, проєкти учнів та цікаві прийоми роботи, корисні покликання та програмний пакет Dlender учитель фізики та інформатики Ліцею «Перша Білоцерківська гімназія» Надія Олексіївна Підгаєцька. Інформаційно-комунікаційні компетентності - уміння використовувати наукові методи для розв’язання задач природничо-технологічного змісту засобами цифрових технологій та проводити навчальні дослідження та експерименти природничо-технологічного змісту, будувати та використовувати інформаційні моделі об’єктів, явищ, процесів та інше. Свої роботи учасникам семінару презентували здобувачі освіти 9 та 11 класу ліцею.