ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ!

23.11.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 482


Щирі вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

Анастасії МИХАЙЛОВІЙ, учениці 8-Б класу - І місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

Вікторії КУЗЬОМКО, учениці 9-Б класу - І місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

Марії КУЛЬБЕДІ, учениці 10-В класу - ІІ місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

Дарії ПОДВАЛЬНІЙ, учениці 11-А класу - ІІІ місце (вчитель - Кононенко Ольга Володимирівна).

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!