ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ!
23.11.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 482Щирі вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:
Анастасії МИХАЙЛОВІЙ, учениці 8-Б класу - І місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
Вікторії КУЗЬОМКО, учениці 9-Б класу - І місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
Марії КУЛЬБЕДІ, учениці 10-В класу - ІІ місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
Дарії ПОДВАЛЬНІЙ, учениці 11-А класу - ІІІ місце (вчитель - Кононенко Ольга Володимирівна).
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!