ЗБІРНА КОМАНДА ЛІЦЕЮ - ПЕРЕМОЖЦІ У МІСЬКИХ ЗМАГАННЯХ З БАСКЕТБОЛУ!

23.11.2023 Фізична культура і спорт Переглядів: 192


Щирі вітання збірній команді Ліцею, яка виборола І місце у міських змаганнях з баскетболу 3х3, у складі: Глєб ПОЛОНСЬКИЙ, учень 10-В класу, Богдан ГУЛЕНКО, учень 10-В класу, Матвій ЧЕРВІНЧИК, 10-В класу, Єгор ОРЕЛ, учень 10-Б класу, Володимир ГАМОВ-ПАСТЕРНАК, учень 10-Б класу.

Вітаємо юнаків-ліцеїстів з високим результатом та бажаємо подальших перемог!

Пишаємося вами!

Висловлюємо вдячність кафедрі фізичної культури за підготовку команди до участі в змаганнях.