ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОЛІМПІАДИ З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ!

24.11.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 299


Щирі вітання Софії АНДРІЙЧУК, учениці 9-В класу, яка зайняла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі види праці), (вчитель - Стрельчук Тетяна Михайлівна).


Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!