ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ XIV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА
24.11.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 457Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
Щирі вітання ліцеїстам, яких за підсумками ІІ етапу визначено переможцями:
Марії ПЕЛЕХ, учениці 6-Б класу - І місце (вчитель - Троцька Оксана Миколаївна);
Антоніні ПАСЬКО, учениці 8-А класу - ІІ місце (вчитель - Громадська Тетяна Григорівна);
Марії СТОРОЖЕНКО, учениці 11-А класу - ІІ місце (вчитель - Ювхименко Наталія Іванівна).
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!