ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ XIV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

24.11.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 457


Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Щирі вітання ліцеїстам, яких за підсумками ІІ етапу визначено переможцями:

Марії ПЕЛЕХ, учениці 6-Б класу - І місце (вчитель - Троцька Оксана Миколаївна);

Антоніні ПАСЬКО, учениці 8-А класу - ІІ місце (вчитель - Громадська Тетяна Григорівна);

Марії СТОРОЖЕНКО, учениці 11-А класу - ІІ місце (вчитель - Ювхименко Наталія Іванівна).


Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!