ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ!

06.12.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 205


Щирі вітання Михайлу КОБЗАРЕНКУ, учню 8-Б класу, який зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (вчитель - Караулан Любов Олександрівна).


Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!