ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!!!
20.12.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 333Щирі вітання ліцеїсту - призеру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:
Макару ПРИЙОМСЬКОМУ, учню 8-В класу - ІІI місце (вчитель - Шабельна Інна Григорівна);
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!