ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!!!

20.12.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 333


Щирі вітання ліцеїсту - призеру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

Макару ПРИЙОМСЬКОМУ, учню 8-В класу - ІІI місце (вчитель - Шабельна Інна Григорівна);

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!