Допомага захисникам

22.12.2023 Благодійність Переглядів: 83
А наші діти, педагоги та батьки продовжують невтомно  допомагати нашим воїнам. Так класоводи 4-А та 1-В  класів Алла Бойко  та Олена Дмитраш організували збір допомоги нашим бійцям, що боронять нас від ненависного ворога на передовій. На суму близько 5000 грн., яку назбирали в скриньку дітки,  учителі та батьки закупили ліки, термоустілки для ніг, шапки, теплі шкарпетки. Діти та класоводи Алла Василівна та Олена Вікторівна принесли різноманітні смаколики, мед, чай і ,звичайно,  малюнки та вітальні листівки для захисників. Все це передали волонтеру Віталію Віталій Перебийніс , батьку наших двох учениць, який постійно возить нашим воїнам на фронт все необхідне. Цього разу все зібране поїде на першу танкову бригаду.
Дякуємо за таку необхідну допомогу всім, хто долучився та взяв участь у благодійній акції! В єдності і у взаємодопомозі наша сила.
Разом до Перемоги!
Детальніше на