ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ!

26.12.2023 Навчальна діяльність Переглядів: 273


Щирі вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

Вероніці ЧАУС, учениці 8-Б класу - І місце (вчитель - Кизима Марина Вікторівна);

Поліні ЛУКАШЕНКО, учениці 11-Б класу - ІІ місце (вчитель - Назаренко Галина Василівна);

Марії СУЛИМЕНКО, учениці 9-Г класу - ІІІ місце (вчитель - Поштаренко Людмила Іванівна).

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!