Щирі вітання переможцю

04.01.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 209

Щирі вітання переможцю ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства


Марії КУЛЬБЕДІ, учениці 10-В класу - І місце (вчитель – Коваленко Р.А.)

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!