Вітаємо призерів змагань з футзалу Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч"
15.02.2024 Фізична культура і спорт Переглядів: 208Вітаємо команду ліцею, яка виборола ІІІ місце з футзалу у територіальному етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч". Наш ліцей на змаганнях представляли учні 5-х та 6 -х класів: Бутько Дмитро, Горобінський Олександр, Горбань Іван, Куц Андрій, Куроченко Марко, Ліпашков Давід, Максименко Даніїл, Семенюта Олександр, Шумада Мар'ян. Керівник команди- учитель фізичної культури Бурима Наталія Федорівна.
Дякуємо нашим юним футболістам! Молодці! Так тримати!