ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ!
20.02.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 352Щирі вітання призеркам
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Анастасії МИХАЙЛОВІЙ, учениці 8-Б класу - ІI місце та
Вікторії КУЗЬОМКО, учениці 9-Б класу - ІІІ місце
(вчитель - Кравчук Людмила Іванівна)
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!
