ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ!

20.02.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 352


Щирі вітання призеркам

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 

Анастасії МИХАЙЛОВІЙ, учениці 8-Б класу - ІI місце  та

Вікторії КУЗЬОМКО, учениці 9-Б класу - ІІІ місце 

(вчитель - Кравчук Людмила Іванівна)

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!