Вітаємо команду ліцею- призера міських змагань з баскетболу Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч"

24.02.2024 Фізична культура і спорт Переглядів: 290
Вітаємо команду ліцею з ІІ місцем у змаганнях з баскетболу територіального етапу Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч". Ліцей представляли учні: Полонський Глєб (10-В), Поліщук Іван (10-В), Червінчик Матвій (10-В). Андрійчук Іван (8-Б), Демченко Максим (8-Г), Ображей Роман (8-Г), Поліщук Матвій (8-Г),  Шкіндер Нікіта (7-Д), Шубін Данило (7-А), Гамов-Пастернак Володимир(9-Б). Молодці! Дякуємо вам! Так тримати!
Велика подяка керівнику команди, учителю фізкультури  Терещуку Дмитру Васильовичу.
Детальніше на